Main
 Novinky
 Autor
 Informace
 Popis částí SA
 Charakteristika SA
 První dojmy
 Města
 Dopr. prostředky
 Zbraně
 Příbeh
 Rádia
 Mise
 Gangy
 Návod
 Postavy
 Cheaty
 PC Cheaty (nově)
 Oblečení
 Tetování
 Tipy & triky
 Problems
 Registrace 
 Guestbook
 Forum
 Chat (new)
 Ankety
 Links
 Mapy
 Screenshots
 PC Screenshots
 Wallpapers
 Fonty
 Videa
 Radia
 Ostatní
 Mody
 Liberty City
 Divní lidé

  
Top list

Nevahejte a navstivte!


Boxer
 


Bejsbolka
 


Policejní obušek
 


Tágo
 


Golfová hůl
 


Lopata
 


Nůž
 


Katana
 


Motorová pila
 


Colt 45 (možno 2x)
 


Tlumený Colt 45
 


Desert Eagle
 


Tec 9 (možno 2x)
 


Micro Uzi (možno 2x)
 


MP 5
 


Chromovaná brokovnice
 


Upilovaná brokovnice
 


Bojová brokovnice
 


M4
 


AK-47
 


Lovecká puška
 


Sniperka
 


Molotovův koktejl
 


Granáty
 


Slzák
 


Plastická trhavina
 


Plamenomet
 


Minigun
 


Raketomet
 


RPG
 


Zelený sprej
 


Foťák
 


Hasící přístroj
 


Padák
 


Brýle pro termální vidění
 


Brýle pro noční vidění
 


Jet pack
 


Dálkové ovládání
 


Hůl
 


Květiny
 


Robertek 1
 


Robertek 2
 


Vibrátor 1
 


Vibrátor 2
 


Mobilní telefon


 

Lopata
Ačkoli skutečné užití lopaty nebylo potvrzeno, co jiného byste použili, když chcete zmlátit lidi k smrti? Kopání? To asi nepomůže!
 

Katana
S touto zbraní nahánějící hrůzu můžete klidně nakrájet na kostky vaše nepřátele. Nindžovský kord se vrací z Vice City!
 

Hasící přístroj
Je potvrzeno, že hasící přístroj bude ve hře použit. Tento těžký a velký kus kovu, bude pravděpodobně používán na stejný účel jako lopata…
 

Motorová pila
Posvátná motorová pila z Vice City se vrací! Když ji použijete, krev bude stříkat z těl obětí po celé obrazovce. San Andreas snad přinese více opravdových animací, reakcí a krve pro tuto “heavy-duty” zbraň .
 

Tlumená pistole
Dobrá pro tiché loupeže. Tlumená pistole (neboli kolt .45) bude v San Andreas hrát klíčovou roli. Tlumené pistole pomůžou hráči proklouznout do domu, tiše zneškodnit majitele a nepozorovaně něco ukrást.
 

Uzi
Uzi, populární mezi gangstery, bude pravděpodobně nejpoužívanější zbraní v San Andreas. Bude možná dokonce dvojích typů!
 

Tec-9
Dlouhou dobu oblíbená zbraň členů gangů ovládajících ulice Los Santos, protože je celkem levná. Co je zajímavé – CJ může držet v rukách 2 tyto zbraně. Jakmile  upgradujete CJův zbraňový level na bod, kde může držet 2 zbraně (Hitman skill level), jediné co potřebujete je najít jinou zbraň a bude automaticky držet 2. Všechny náboje se tedy stávají podílem, a znovunabíjení je automatické. Stupeň palby je efektivně zdvojen, což se hodí v případech, kde musíte někoho velmi rychle zabít.
 

Brokovnice
Pumpovací brokovnice, vypadá to, budou take hrát velkou roli v San Andreas. Jsou účinné a celkem šetří náboje.
 

Chromovaná brokovnice
I když chromovaná brokáda pravděpodobně nebude mít znatelný nárůst provedení v porovnání s normální brokovnicí, tak je to stejně machrovinka, že?
 

AK-47
Přestože tato zbraň je velmi populární v teroristických skupinách, AK-47 najde skvělé využití v San Andreas. AK-47 je skvělá pro automatické střílení a přesné míření.
 

M-4
M-4 je jakási modifikovaná verze M-16. Kratší hlaveň dělá tuto zbraň více kompaktní, a přesto je stejně účinná jako její příbuzná. Zbraň poskytne hráčovi označení přesnosti míření. Co je dobré – můžete zaměřit i nádrž s benzínem. Jedna přesně mířená střela vyhodí auto do povětří! Pokleknutí vyrázně zvýší přesnost míření M4ky. Když používáte zbraň, zkuste si co nejčastěji pokleknout. Vždy když klečíte, můžete se překulovat, když držíte R1 a stisknete vlevo či vpravo.
 

Bazuka
Bazuka je královnou všech zbraní. Není téměř nic co by nešlo s touhle věcičkou dělat! Tato nesmírně účinná zbraň je dobrá na zničení např. hloučku chodců, aut, a samozřejmě helikoptér. Ale určitě vás bude stát hodně peněz.
 

Desert Eagle
Tento revolver zaručuje jedinečnou přesnost a sílu. Původně byl zamýšlen jako sportovní pistole. Hráč použije tuto pistoli pro její vynikající silu a .50 ráži, která zastaví protivníky v jejich cestě obvykle jednou ranou. Tato zbraň ale hodně ,,kope”, když nejste ještě vycvičeni. Takže se pokuste získat vyšší levely zacházení se zbraněmi, abyste zredukovali tento efekt a rychleji nabíjeli a přesněji stříleli. Desert Eagle je vždy smrtonosná když vypnete auto-lock range, a jako profík - střelec střílíte ve „free target“ módu a dosáhnete zabití jednou střelou. Držte R1 a hledejte nepřátele na terči. Přínos tohoto přibližování je že sniperský mód s volným pohybem poskytuje už jen revolver.
 

Raketomet s tepelným vyhledáváním
Raketomety a další „z ramene vystřelené” střely měly vždy uplatnění v sériích Grand Theft Auto. STINGER je jejich další level. Lehký a přenosný. Tento systém je vyvinut tak, aby raketa sestřelila nízko letící tryskáče, nebo vrtulníky a letadla. Fire-and-forget system (v překladu vystřelit a zapomenout) dovoluje hráči odstranit tepelný zdroj, obvykle auto nebo letadlo. Abyste STINGER aktivovali, nastavte optickou síť stisknutím R1 a soustřeďte se na hledáček na terči. Optická síť si najde nejbližší terč a bude přecházet ze zelené do žluté až nakonec po červenou, což bude znázorňovat jak moc jste poranili nepřítele. Můžete s ní střílet v každém zbraňovém levelu, ale lepší je se zlepšovat, aby váš úder byl lepší. Produkce, distribuce a šíření těchto zbraní je zatím tajemstvím ale piloti, kteří létali nad pouštěmi a předměstími Las Venturas mají tuny příběhu o těchto zákeřných střelách jménem STINGER.
 

Minigun
Tato působivá zbraň je hráčovým nejlepším přítelem . Navržená pro velkou a ničivou palbu munice za děsivě krátkou dobu. Vyrobená pro totální destrukci nepřítele a všeho kolem. Navzdory její velikosti a váze, je dostatečně vyhovující pro přenos ulicemi města San Andreas. Policejní reakcí na přestřelku kde se používá minigun bude rychlá. Přivolat si na pomoc jednotky SWAT, aby vyobchodovali s postrachem. Složitý kousek mechaniky. Držte R1 abyste otáčeli hlavní a L1 abyste stříleli.
  
 Nick: 
 Pass: 
 Auto-login 
 Registrace 
 Lost pass

  

  

  


http://www.mojesanandreas.kvalitne.cz

http://swars.wz.cz

http://mody.cz

http://www.xgamex.wz.cz

http://www.downloady.bluehost.cz

http://lordgames.wz.cz

http://www.degreet.aktualne.cz/

http://hitlist.wz.cz

http://www.c65.ic.cz/C65banner.gif

http://hockeyarena.net

http://game-i.ic.cz

http://www.sa-multiplayer.wbs.cz/

Optimalizovano pro rozliseni: 1024*768, posledni aktualizace: 1-07-2005 14:20:21
Zde můžete cokoli stahovat a dále šířit.
Nahoru